Заказать звонок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Контактные линзы во Львове

Сертифіковані контактні лінзи інтернет-магазин Contactlinza.com.ua пропонує покупцям за вигідною ціною. У продажу – офтальмологічна продукція від Alcon, Bausch&Lomb, Sauflon, CooperVision, Clearlab та інших провідних компаній світу. Обирайте на нашому сайті кольорові лінзи за найкращими цінами у Львові чи моделі для корекції зору.

Контактні лінзи у Львові для здоров’я очей

Проблеми із зором деякі вирішують кардинально – за допомогою хірургічного втручання. Інші за порадою офтальмолога воліють купити контактні лінзи, щоб підвищити якість життя при короткозорості, далекозорості чи астигматизмі. Важливі параметри вибору мініатюрних засобів корекції зору: оптична сила, радіус кривизни, матеріал, та ціна. Наш інтернет-магазин дає змогу отримати  чудовий зір без жодного дискомфорту всім жителям міста Львова.

За терміном планової заміни розрізняють такі лінзи:

  • одноденні;
  • двотижневі;
  • на 1 місяць;
  • на 1 квартал;
  • тривалого користування (6–9 місяців).

Офтальмологи радять носити одноденні лінзи для очей, але серед покупців найпопулярнішими є моделі з тривалим терміном експлуатації, адже дешевше купити одну пару лінз на місяць, ніж 30 пар на кожен день.

Кольорові лінзи у Львові

Змінити колір очей як зачіску чи макіяж? Це просто! Обирайте кольорові лінзи у нашому відділенні у Львові. Їхня ціна залежить від офтальмологічних характеристик, технології виготовлення, режиму носіння та бренду. Такі моделі мають природні чи яскраві відтінки. Відгуки покупців свідчать, що бірюзові, фіалкові та смарагдові лінзи привертають більшу уваги оточуючих.

Для зміни кольору очей чимало людей віддають перевагу кольоровим засобам корекції. Вони навіть трохи зручніші в користуванні, оскільки їх легше знайти у контейнері з розчином.

Ви можете придбати лінзи у нашому відділенні у Львові чи швидко та зручно замовити їх на Contactlinza.com.ua. В нашому інтернет-магазині діє постійна акція на контактні лінзи. Придбайте кілька пар улюблених засобів контактної корекції зору або купіть доглядові засоби чи зволожуючі краплі зі знижкою! Ми пропонуємо якісні лінзи у Львіві, ціна доставки нульова в разі замовлення на суму понад 300 грн.