Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Переваги контактних лінз

Для того, щоб розуміти переваги носіння контактних лінз потрібно поставити себе на місце людини, яка довгий час, з дитинства, носить окуляри. Як же носити окуляри? 

 

Ми знаємо, що таке «очкарик», «чотириокий», як ніяково стояти затиснутим в транспорті з запітнілими скельцями окулярів без можливості їх зняти і протерти. А ігри? Моменти, коли окуляри можуть зіскочити в будь-яку хвилину, не додають спритності і впевненості в собі. І мова навіть не про стрибки з переворотом на волейбольному майданчику. Скакалки, вибивалки, наздоганялки і багато-багато інших. А плавання наосліп? Добре, коли в басейні, там просто пливеш уздовж канату, а в морі канату немає. А в сніжки пограти в окулярах пробували? А цілуватися в окулярах?

 

Про окулярах доводиться думати постійно, бути максимально акуратними, боячись зламати, подряпати скло. Кожен, хто носить окуляри, втратив рахунок числа поломок: розбите скло, відламані дужки, окуляри, переламані навпіл. Окуляри падають, на них сідають, завжди потрібно мати запасні, часто навіть возити з собою. А неможливість носити сонцезахисні окуляри, маски? Для дівчат і жінок окуляри-це труднощі з макіяжем, в окулярах для короткозорості він повинен бути більш виразним, об'ємним, а в окулярах для далекозорості мінімальний і акуратний до непомітності.

 

Уявіть собі складності з make-up. З'явилися окуляри для макіяжу з одним склом, яке переміщається для того, щоб можна було одним оком дивитися на те, що робиться з іншим. Це актуально для тих, хто продовжує носити окуляри по ряду причин.

 

Як бачите, питання про вибір між окулярами і контактними лінзами стає недоречним. Ті, люди, про яких написані рядки вище, ніколи не погодяться з тим, що окуляри мають явні переваги перед лінзами. Ситуативно і індивідуально, звичайно. Є ситуації, в яких ми віддамо перевагу окулярам. Це можуть бути причини фізіологічного характеру. Ми можемо опинитися в ситуації, коли одягати і знімати лінзи негігієнічно або незручно з інших причин.

 

Крім явно психологічних переваг носіння лінз існують і об'єктивні. Цей перелік тільки допоможе обґрунтувати нам, «очкарикам», свій вибір:

  • Контактні лінзи, завдяки щільному приляганню до рогівки, забезпечують необхідну і постійну гостроту зору, периферійний (бічний) зір, відновлюють бінокулярний зір. Саме це дозволяє займатися спортом, водити машину, знімає багато професійних обмежень.
  • Контактні лінзи забезпечують терапевтичний ефект по відновленню зору. Дозволяють бачити без спотворення. Завдяки оптичній якості зору зменшується стомлюваність, підвищується працездатність.
  • Медичні показання до носіння контактних лінз включають в себе перелік захворювань органів зору, коли лінзи є методом лікування; носіння лінз показано в разі необхідності кореляції зору при високій короткозорості, далекозорості, астигматизмі, пресбіопії (вікової далекозорості); лінзи незамінні при анізометропії, коли рефракція лівого і правого ока мають різницю більше 2,5 діоптрій.

 

Підібрати і купити лінзи, вибрати найбільш підходящий спосіб коригування недостатнього зору відповідно до ваших індивідуальних особливостей вам допоможуть в інтернет-магазині ContactLinza!


26.05.2017