Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Вся правда про кольорові контактні лінзи

Хто з нас хоча б одного разу не чув прекрасну пісню «Эти глаза напротив» у виконанні Валерія Ободзинського! Напевне, з цією піснею знайома й більшість людей, що приходять до салону оптики за корекцією зору. В цей час вони бажають, щоб їхні очі були, як у пісні, «ярче и все теплей», а можливо, й сприймалися оточенням, як «калейдоскоп огней». Наш огляд різноманітних кольорових лінз та супутніх товарів, що представлені на російському оптичному ринку, підтвердить, що такі запити є цілком здійсненими.

 

Досягнення, які сприяють популярності кольорових лінз

Звісно, кольорові лінзи у більшості магазинів оптики не входять до переліку найбільш широковживаних товарів, принаймні, у Росії. На відміну від Тайваню, де кольорові контактні лінзи підбираються в 60% випадків, у Росії мають вагу близько 8% від загальної кількості підборів м’яких контактних лінз (МКЛ). Втім, якщо орієнтуватися на загальносвітовий показник в 12%, то в Росії ситуація з кольоровими лінзами не надто погана.

 

Цей сегмент активно розвивається і приваблює все більше користувачів, які бажають не лише справити враження на оточуючих завдяки яскравому ефекту від кольорових лінз, але й турбуються про особистий комфорт та безпеку при носінні. Сьогодні ми маємо безліч реальних досягнень, завдяки яким протягом останніх років все більше людей починають цінувати кольорові контактні лінзи та приходять до салонів оптики саме за ними.

Натуральність кольорів

Популярності кольорових контактних лінз в значній мірі сприяють технології, що дозволяють досягти бажаного забарвлення очей, яке виглядає абсолютно натурально. До таких технологій належить, наприклад, змішування в лінзах двох або трьох різних кольорів, а також імплантація барвника у внутрішні шари лінзи. Згадані технологічні рішення повністю реалізовані в лінзах FreshLook Illuminate, які нещодавно з’явилися в лінійці кольорових лінз FreshLook (CIBA Vision). Вони сприяють візуальному збільшенню очей, тому підходять, в першу чергу, очам азіатського типу.

Завдяки новітній двошаровій технології забарвлення, яку застосовано при створенні цих лінз, відбувається природна зміна кольору райдужної оболонки очей. Унікальний кольоровий візерунок, що виконаний з країв лінз FreshLook Illuminate, забезпечує плавний перехід від кольору лінзи до кольору очей. Розробники передбачили в них також систему зволоження ока, що активується при кожному морганні користувача.

Кольорові контактні лінзи Maxima Colors [Maxima Optics (UK)] виконані за єдиною запатентованою технологією, що заснована на принципі точкової матриці, завдяки чому забарвлені та прозорі частини лінзи зливаються з тоном райдужної оболонки ока. Точковий малюнок на лінзі та її темний край посилюють колір світлих та змінюють колір темних очей. Забарвлення лінз відбувається під час полімеризації, тому барвник знаходиться всередині полімеру, завдяки цьому забезпечується комфорт та відсутність токсичної дії при носінні лінз. Очі користувача в лінзах набувають нового, незвичного, але абсолютно природного кольору. Найбільш непередбачуваним та достатньо оригінальним кольором з усієї лінійки кольорів є жовтий – «свіжість лайму».

Колір очей, що змінений або підсилений за допомогою лінз Adria Color (Interojo), також виглядає цілком природно. До вказаних лінз відносяться однотонові, двотонові (що призначені для посилення природного кольору світлих очей), і навіть тритонові, використовуючи які, можна кардинально змінити колір навіть найтемніших очей.

 

Комфорт та безпека кольорових контактних лінз

Важливо звернути увагу на те, що технології, за допомогою яких створено більш природне забарвлення лінз, сприяють комфорту та безпеці користувачів під час їхнього носіння. Згадана вище імплантація шарів барвника всередину лінз, не лише сприяє отриманню натурального забарвлення, а й забезпечує кращу сумісність з поверхневими структурами органів зору, оскільки барвник не торкається безпосередньо тканин ока.

Для прикладу можна навести кольорові лінзи щоквартальної заміни Adore (EyeMed Technologies). Завдяки особливій техніці змішування кольорів, досягається забарвлення, що максимально наближене до натурального. Під час виготовлення цих лінз використовується оригінальна EyeArt-технологія імплантація барвника у внутрішній шар лінзи. Окрім цього, лінзи Adore не порушують рогівкову оксигенацію та цілісність слізної плівки, а також забезпечують високий рівень захисту очей від шкідливих УФ-променів.

Лінійка м’яких контактних лінз марки ZEISS містить у собі лінзи ZEISS Contact Day 30 Colours компанії Wöhlk-Contact-Linsen, безпеці носіння яких сприяє те, що барвник не контактує з оком, а знаходиться під захисним шаром полімеру. Вони виготовлені зі стійкого до дегідратації матеріалу хефилкон А, що має вміст вологи на рівні 42%. У поєднанні з ультратонким профілем краю, а також наявністю надійного УФ-фільтру, лінзи забезпечують користувачеві безпечне та комфортне носіння.

Існують лінзи Contact Day 30 Colours, які можуть змінювати відтінок або ж колір навіть найтемніших очей.


26.05.2017