Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Кольорові контактні лінзи нового покоління

Кольорові контактні лінзи - це незамінні помічники в боротьбі за красу і привабливість. Створені кілька десятиліть тому, вони були незаслужено забуті і відсунуті на другий план, оскільки безбарвні лінзи нового покоління мали більш привабливі характеристики. З розвитком кіноіндустрії косметичні і кольорові лінзи стали більш затребуваними, але саме впровадження нових технологій і безпеки виробів змогли буквально відродити кольорові лінзи з попелу.

 

Друге дихання кольорових лінз

Модники і модниці всього кілька десятиліть тому активно привертали увагу до свого погляду і зовнішнього вигляду, оскільки від незвичайного відтінку або глибокого кольору очей неможливо було відірвати погляд. Навіть попри доволі низький рівень пропускання кисню в багатьох країнах світу кольорові лінзи займали одну з лідируючих позицій. Згодом ситуація в корені змінилася, оскільки лінзи для корекції зору ставали більш зручними та комфортними, мали безпечні характеристики і захист від ультрафіолету, а розробки і просування кольорових лінз відійшли на другий план.

 

Air Optix Colors

Змінити ставлення до кольорових лінз вдалося американській компанії Alcon ( «Алкон»), яка в 2014 році представила європейському і американському ринку свою інноваційну розробку, а саме - перші в світі кольорові лінзи з високою здатністю пропускання кисню. Ці лінзи були Air Optix Colors. Виготовлені з матеріалу нового покоління - силікон-гідрогелю - кольорові лінзи «Ейр Оптікс Колорс» відмінно пропускають кисень, забезпечуючи очам комфорт під час носіння. Лінійка товарів представлена ​​в дев'яти колірних варіантах, що дозволяє не тільки вибрати цікавий відтінок, але і при бажанні поміняти його на новий. Завдяки унікальній розробці «3 в 1» кольорові лінзи не тільки стали безпечними для здоров'я очей, але і придбали можливість дарувати своїм власникам максимально природний відтінок.

 

Лінзами Air Optix Colors можуть скористатися люди, як зі світлим, так і з темними очима, кардинально змінивши колір своїх очей.

 

Пам'ятайте, що перед покупкою кольорових лінз, їх потрібно обов'язково приміряти в салоні оптики, інакше ви можете отримати зовсім не той результат, на який розраховуєте.

 

Якщо ви хочете змінити або урізноманітнити свою зовнішність, придати їй родзинку і зробити погляд запаморочливим - кращий і дешевший спосіб, ніж придбання кольорових контактних лінз вам не знайти. Спробуйте один з представлених варіантів і переконайтеся, що приголомшливо виглядати можна без хірургічного втручання і дорогих косметичних засобів!


26.05.2017