Замовити дзвінок

+38 044 45 94 404

+38 044 45 94 404

Розчини для лінз

35 товарів
1
2 3

Розчини

Види розчинів для зберігання і очищення лінз

Правильно організований догляд за контактними лінзами – це запорука ефективної корекції зору, можливість досягти максимального комфорту при використанні лінз, уникнути інфікування і виникнення запальних процесів органів зору.

З плином часу на лінзах накопичуються протеїнові та ліпідні відкладення, потрапляють сторонні часточки з навколишнього середовища, створюється сприятливе поле для розвитку бактерій та інших мікроорганізмів.

Саме тому лінзи слід правильно очищувати, зволожувати, дезінфікувати та зберігати. Сьогодні офтальмологічними компаніями розроблено велика кількість розчинів для догляду за контактною оптикою, які гідно виконують ці функції.

Щоб визначитися, який засіб купити, в першу чергу потрібно розглянути, які види існують і для чого вони призначені:

  1. Багатофункціональний розчин для контактних лінз. В наш час є найбільш поширеним засобом, завдяки якому можна вирішити основні завдання з догляду: очистити, продезінфікувати, зволожити контактні лінзи та правильно їх зберігати.
  2. Водно-сольові розчини. За своїм складом схожі зі сльозою людини, тому відмінно підходять для зберігання і очищення контактної оптики.
  3. Пероксидні засоби для лінз. Містять перекис водню, їх призначення – ретельне очищення та дезінфекція, після яких потрібно ополіскування іншим видом розчину. Не використовуються для зберігання лінз.
  4. Ензимні засоби. Підходять для глибокого очищення не частіше 1 разу на 7 днів, тому що ефективно усувають найглибші забруднення. Призначені для лінз тривалого носіння. Випускаються у формі таблеток і готових розчинів.

Який розчин обрати

Підбір засобів з догляду за контактними лінзами надзвичайно важливий, слід проводити його разом з лікарем-офтальмологом, враховуючи обраний вид лінз:

  • жорсткі лінзи потребують ретельного очищення, дезінфекції та зволоженні. У зв'язку з цим для них розроблені засоби з підвищеним вмістом дезінфікуючих компонентів;
  • гідрогелеві лінзи накопичують білкові відкладення, тому слід обирати розчини, які ефективно видаляють саме цей вид забруднень;
  • розчини для силікон-гідрогелевих лінз націлені на якісне усунення ліпідних відкладень, до накопичення яких найбільш схильний цей вид контактної оптики. У разі переходу з гідрогелевих на силікон-гідрогелеві лінзи купуйте і новий відповідний розчин. Неправильно підібрана рідина може недостатньо якісно очищати лінзи, а також стати причиною фарбування рогівки.

Пацієнтам зі схильністю до сухості очей і виникненню подразнень часто призначаються розчини з гіалуроновою кислотою, які відмінно зволожують лінзи і дозволяють уникнути відчуття дискомфорту.

Для максимально якісного догляду за лінзами радимо купувати лінзи і розчин з догляду за ними із асортименту одного і того ж виробника. Це знизить ризик виникнення алергічних реакцій і дозволить комфортно користуватися контактної корекцією зору, відчуваючи всі її переваги в повній мірі.