Замовити дзвінок

+38 044 45 94 404

+38 044 45 94 404

Зволожуючі краплі

18 товарів
1
2

Зволожуючі краплі

Зволожуючі краплі для очей

Огляд

Здорове око продукує на поверхні рогівки тонку слізну плівку, яка полегшує ковзання повік і захищає органи зору від пересихання. Сльоза містить у своєму складі живильні і антибактеріальні компоненти, виконує важливу роль в загоєнні мікротравм рогівки, а також видаляє з поверхні ока алергени і часточки пилу.

Сухість, печіння, почервоніння рогівки – симптомокомплекс, що зветься «синдромом сухого ока». Цей стан не є окремим захворюванням. Симптоми виникають у зв'язку з недостатньою кількістю слізної рідини, викликаною різними факторами.

 

Основні причини можна віднести до двох груп:

  1. Внутрішні, пов'язані з недостатнім продукуванням сльози – при запальних захворюваннях слізних залоз і проток, гормональних і ревматологічних захворюваннях, нестачі вітаміну А в організмі, анатомічних особливостях будови очей, при прийомі деяких ліків.
  2. Зовнішні чинники – тривала робота за комп'ютером, перебування у приміщенні з пересушеним повітрям, носіння контактних лінз.

При виникненні перших ознак сухості очі необхідно звернутися до офтальмолога для визначення причин і призначення відповідного лікування. В іншому випадку проблема буде прогресувати до більш важких стадій, аж до запалення і навіть виразки рогівки.

Зволожуючі краплі для очей при носінні контактних лінз

Профілактика і лікування сухості ока у пацієнтів, що користуються контактної оптикою, полягає в достатньому зволоженні слизової. Проблема вирішується завдяки використанню спеціальних зволожуючих крапель. Вони заповнюють недолік слізної рідини і зменшують тертя між контактними лінзами і рогівкою з одного боку, а також між лінзами і повіками – з іншого.

На ринку сьогодні представлений великий вибір очних крапель для контактних лінз. До їх складу входять один або кілька гідрофільних компонентів:

  • гіалуронова кислота – зволожує, забезпечує легке ковзання лінзи, оберігає рогівку від пошкоджень, не спотворює зір;
  • повідон – додає в'язкість і забезпечує зволоження, не впливаючи при цьому на чіткість зору;
  • Hypromellose – змащує рогівку і лінзу, утримує вологу, захищає від висихання.

Для зволожуючих препаратів, як правило, рекомендують наступний режим використання: вранці, ввечері і 1-2 рази протягом дня за необхідності (у вологому приміщенні рідше, в сухому і запиленому – частіше).

Як вибрати зволожуючі краплі для контактних лінз?

Якщо ви обираєте свої перші зволожуючі краплі, радимо перед покупкою проконсультуватися з офтальмологом. Схожі симптоми (почервоніння, стомлюваність очей, печіння) можуть виникати і при кон'юнктивіті. Зволожуючі краплі для лінз лише змащують поверхню очей. Якщо ж має місце запалення, лікування повинно бути іншим.

У нашому інтернет-магазині представлені товари топових світових виробників, продукція яких зарекомендувала себе найкращим чином. Такі препарати, як Maxima revital drops, renu, опти фрі, демонструють стійкий позитивний результат у пацієнтів, які не мають протипоказань, окрім індивідуальної чутливості до певних компонентів в їх складі.

Підбираючи зволожуючі очні краплі найбільш доступні за ціною, зверніть увагу на Systane (сістейн), ReNu, Comfort Drops.

Сумісність

Перед покупкою зволожуючих крапель переконайтеся, що вони сумісні з вашим типом лінз. Обов'язково ознайомтеся з інструкцією. Зверніть увагу, чи можна застосовувати краплі, не знімаючи контактні лінзи, або слід їх використовувати тільки після зняття лінз.