Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Контактні лінзи vs окуляри. Що вибрати?

Зі шкільного курсу анатомії багато хто знає, що людина може сприймати за допомогою очей від 85% до 90% інформації. Коли справа стосується цифр, то 90% здається чимось само собою зрозумілим, однак варто зору погіршитися, як у людини відразу починається паніка і страх: що робити? як бути? до кого звернутися? А якщо зір падає у водія або працівника на відповідальному виробництві, невчасно підібраний засіб корекції може призвести до плачевних наслідків. Якщо ви зіткнулися з погіршенням зору вперше, негайно зверніться до лікаря. Він допоможе вам не розгубитися в різноманітті засобів для корекції, і підбере те, що найбільш підходить вам і вашим потребам.

 

Контактні лінзи. Переваги

1. Якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся танцями, спортом або йогою - лінзи стануть вашими найкращими друзями. Під час тренувань вам не потрібно відволікатися, поправляти оправу на переніссі або боятися, що виріб впаде і розіб'ється.

2. Одягнувши лінзи один раз, ви побачите оточуючий світ так чітко і без обмежень, як ніколи раніше.

3. Якщо ви вважаєте, що навіть найстильніша і дорога оправа вам не підходить, контактні лінзи стануть справжньою паличкою-виручалочкою.

4. Чи вважаєте догляд за лінзами недоліком? Турботливі виробники позбавили вас від цього! Використовуйте одноденні лінзи, які можна надіти вранці і викинути ввечері.

5. Для стильних користувачів контактної корекції створені спеціальні засоби відтінків і кольорові лінзи, які дозволяють доповнити будь-який образ і змінити колір очей до невпізнання.

6. Більшість виробників лінз пропонує вибрати вироби із захистом від ультрафіолетового випромінювання.

7. Лінза - ідеальний помічники в тому випадку, коли потрібно надіти окуляри (наприклад, під час плавання або в 3D кінотеатрі).

 

Контактні лінзи. Недоліки

1. Всі види контактних лінз потребують дбайливого догляду і зберіганні. Виняток із правил - одноденні лінзи.

2. Якщо лінзи неправильно надягати або знімати, вони псуються. На відміну від окулярів їх не можна полагодити.

3. Неправильний режим носіння може призвести до кисневого голодування, тому лінзи, не призначені для сну, потрібно обов'язково знімати на ніч.

4. При будь-яких респіраторно-вірусних інфекціях лінзи обов'язково потрібно замінити окулярами до повного одужання.

 

Окуляри. Переваги

1. Окуляри легко надіваються, знімаються і не потребують спеціального догляду.

2. При найменшому дискомфорті або при бажанні їх можна зняти, дати очам відпочинок (наприклад, поспати в обід) і тут же знову надіти на перенісся.

3. На відміну від контактних лінз, окуляри можна надіти в будь-який час, не піклуючись про особисту гігієну і чистоту рук. Дуже зручно якщо, наприклад, у вас забруднені руки або ви їдете в поїзді.

4. Окуляри не мають протипоказань. Вони доступні кожному в будь-який момент, навіть під час хвороби.

5. Окуляри можуть бути більш доступні за ціною, ніж лінзи.

 

Окуляри. Недоліки

1. Якщо ви займаєтесь танцями, спортом або практикує йоговську асану, окуляри стануть для вас справжньою проблемою, постійно відволікаючою від занять.

2. У теплу пору року людина потіє, а окуляри раз у раз норовлять сповзти з перенісся.

3. Від перепаду температур скла запотівають.

4. Мабуть, один з найголовніших недоліків всіх окуляр для корекції - вони обмежують поле зору.

5. Багатьом людям дуже важко підібрати «свою» оправу, яка б личила, тому вони змушені відмовитися від окулярів на користь контактних лінз.

6. Більшість користувачів навіть в зрілому віці відчувають комплекс «очкарика», тому уникають цих виробів як вогню.

На жаль, однозначної відповіді на питання що краще: окуляри чи лінзи не існує. Лікарі-офтальмологи одноголосно стверджують, що потрібно мати два способи корекції, які необхідно змінювати в залежності від ситуації. Тільки в цьому випадку можна відчувати одні переваги, і зовсім не помічати недоліки.


26.05.2017