Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Супутні товари для користувачів кольорових контактних лінз

Звісно, супутнім товаром номер один для користувачів кольорових лінз є засіб з догляду за контактними лінзами. При цьому багатьох може турбувати питання: «Який засіб не лише забезпечить правильний догляд, безпеку та комфорт, але й не завдасть шкоди забарвленню лінз? Відповідаємо. Якщо немає особливих відміток від виробника, тоді для догляду за кольоровими лінзами можна використовувати будь-який сучасний засіб, включаючи пероксидні системи. Однак, для більшості користувачів найбільш оптимальним варіантом є один з сучасних багатофункціональних розчинів.

До них відноситься новий універсальний розчин Biotrue (Bausch+Lomb), який розроблений на основі детального вивчення систем зволоження, очищення та підтримання здоров’я органів зору, що створені самою природою. В ньому використовується гіалуронова кислота, яка присутня в тканинах людини. Вона покращує зволоження поверхні лінзи та підвищує стабільність слізної плівки. Значення pH розчину абсолютно ідентичне до pH сльози ока здорової людини. Окрім цього, розчин Biotrue сприяє підтриманню білків у сльозі (зокрема, лізоциму, який має антимікробні властивості) в активному стані, зберігаючи їх в природній конформації.

Кольорові лінзи добре поєднуються з багатофункціональним розчином Maxima Elite [Maxima Optics (UK)], який не тільки ефективно дезінфікує та очищує контактні лінзи, але й зволожує їх. Функцію зволоження в ньому виконує компонент Aqua Shield, що має відмінні біоадгезивні та водозв’язуючі властивості. Завдяки вказаним корисним якостям Maxima Elite, його застосування сприяє досягненню високого рівня комфорту користувачів протягом усього часу носіння лінз. Обробка та зберігання кольорових лінз у цьому розчині не спричинять жодної шкоди їх забарвленню.

Багатоцільовий розчин OKVision BioTwin від компанії Finnsusp також призначений для більш ефективного догляду за всіма типами м’яких контактних лінз, у тому числі й кольорових. Цей засіб, у першу чергу, рекомендований користувачам з підвищеною чутливістю очей до складових інших розчинів, а також пацієнтам, що мають симптоми сухості очей. До складу BioTwin входить інноваційний активний компонент Twin-EdaXyl, який зволожує контактні лінзи та видаляє забруднення. Він діє як під час обробки лінз розчином, так і під час їхнього носіння.

 

Професійна косметика

До супутніх товарів кольорових контактних лінз належать не лише сучасні засоби з догляду. Згідно з проведеними маркетинговими дослідженнями, від 60 до 85% людей, що купують кольорові лінзи, користуються косметикою*. А якщо взяти до уваги, що звичайна косметика може негативно впливати на комфортне носіння контактних лінз, то пропозиції в галузі професійної косметики набувають особливої актуальності.

Зважаючи на вищесказане, користувачам кольорових лінз можна рекомендувати офтальмокосметику під торговою маркою Eye Care (Contapharm Laboratories, Франція), яка призначена, в першу чергу, для цієї категорії клієнтів та пацієнтів з підвищеною чутливістю очей і алергією на традиційну косметику.

Оскільки основними покупцями кольорових контактних лінз є молоді жінки, їм також можна запропонувати продукцію медичної фармацевтичної компанії Obagi Medical Products – розробника та виробника запатентованих рецептурних систем з догляду за шкірою. Продукція цієї компанії вважається найбільш ефективною та безпечною серед засобів для омолодження шкіри.

У Росії також представлена продукція німецько-литовського підприємства «Рекін», до якого належить лінія кремів Antioffice, що призначена для догляду за обличчям та руками, їхнього захисту від негативної дії офісного середовища, зокрема при низькому рівні вологості повітря, від впливу комп’ютерної техніки, кондиціонерів, мобільних телефонів та міського середовища. Пропонувати ці засоби користувачам кольорових лінз, багато з яких є офісними працівниками, є цілком доречним.

Таким чином, супутні товари, що представлені сьогодні на ринку, здатні зробити носіння кольорових контактних лінз комфортним та безпечним, забезпечуючи потреби основної категорії їхніх користувачів – молодих жінок. Ми бажаємо їм відчути всі переваги вказаних у цій статті розробок, та дарувати радість своєму оточенню різноманітною палітрою своїх дивовижних за красою очей.

 

* Див.: Давидов В. Цвет для процветания // Веко. 2004. № 8. С. 52-59.

Олександр Козловцев, Веко 5, 2012


26.05.2017