Замовити дзвінок

+38 067 32 39 688

+38 067 32 39 688

Лікування короткозорості у дітей за допомогою нічних лінз Парагон

Нічну корекцію зору спеціальними лінзами Парагон застосовують в Україні вже понад 5 років.

Лінзи Парагон одягаються на час сну, а після пробудження знімаються. Це дозволяє досягти 100% зору, який зберігається без окулярів і лінз протягом доби і більше!

Незважаючи на вдавану, на перший погляд, нереальність такого виду корекції, він є науково обґрунтованим напрямком офтальмології і називається Ортокератологія.

Ортокератологія - це медична технологія корекції зору за допомогою жорстких лінз спеціального дизайну, які дозволяють тимчасово змінити заломлюючу силу рогівки на точно необхідну величину.

Ортокератологія з'явилася в 60-і роки минулого століття, але лише розробка високотехнологічних газопроникних матеріалів і математичні розрахунки поверхонь зворотньої геометрії надали можливість удосконалити цей метод, зробивши його точним, прогнозованим і безпечним.

Сьогодні нічна корекція зору привертає о себе зростаючий інтерес і міцно посідає гідне місце серед інших видів корекції зору.

Лінзи мають різні конфігурації внутрішньої і зовнішньої поверхонь. Зовнішня сторона дозволяє коригувати оптичну силу ока, як традиційні лінзи. Внутрішня - за рахунок своєї спеціальної, точно розрахованої конфігурації - перерозподіляє слізну плівку. При цьому створюються мікрокапілярні сили, що змінюють товщину самого поверхневого шару епітелію рогівки. Оскільки поверхневий шар рогівки (як і шкіри) весь час оновлюється, ефект корекції є тимчасовим, а для його підтримання лінзи необхідно одягати щоночі.

Багато світових компаній, що виробляють контактні лінзи, випускають ортокератологічні лінзи. Якість приладів залежить від матеріалу виготовлення і конфігурації внутрішньої поверхні лінзи (що чинить активну оптичну дію на рогівку).

Компанія Парагон виробляє унікальний матеріал - пафлюфкон, який сьогодні є найбільш кіснепроникним у світі. Створенню цього матеріалу компанія присвятила 10 років постійних досліджень. Цікаво, що тричі дослідження проводилися в космосі на літальних апаратах Шаттл в умовах невагомості. Як результат, компанія виробляє найлегші (тільки 1 грам!) і найтонкіші (50 мікрон!) жорсткі лінзи в світі.

За рахунок своєї високої кисневої проникності контактні лінзи можна використовувати вночі, коли людина спить, не ускладнюючи додатково надходження кисню до рогівки.

В Україні рефракційна терапія Парагон проводиться з 2005 року. Вперше її почали застосовувати в медичному центрі Аілаз. Сьогодні в клініці спостерігають за кількома тисячами дітей.

Користуватися нічними лінзами можуть усі, в кого короткозорість не більш -6.5 діоптрій і астигматизм до 3 діоптрій.

Ці лінзи незамінні для тих, чия діяльність пов’язана  з екстремальними видами спорту, або професія не дозволяє користуватися окулярами та денними лінзами. За твердженням виробника, нічні лінзи забезпечують високу гостроту зору на 24 години!

Лінзи Парагон є гарною альтернативою для тих, хто почав погано переносити денні лінзи. Сучасні силікон-гідрогелеві матеріали, з яких в наш час виробляють м'які лінзи, не забезпечують 100% кисневої проникності. З роками результат хронічного кисневого голодування накопичується і викликає сухість, стомлюваність, почервоніння і запалення очей. Нічні лінзи не викликають кисневого голодування рогівки і одягаються на значно менший проміжок часу - тільки на ніч!

В останні роки (2005-2010) були проведені наукові дослідження в різних клініках США, Японії, Південної Кореї, які переконливо довели, що ортокератологіческіе лінзи зупиняють розвиток короткозорості у дітей.

З цього часу технологія викликає постійно зростаючий інтерес у напрямку корекції короткозорості у дітей. Сьогодні доведено, що саме ортокератология є єдиним статистично підтвердженим методом затримки розвитку короткозорості. У 60% випадків короткозорість зупиняється, а у всіх дітей, що користуються нічними лінзами, розвиток короткозорості сповільнюється в 2 рази.

Рефракционная терапія стимулює резерви акомодації та ліквідує спазм м'язів, що пояснює її лікувальний ефект.

Користування рефракційної терапією надає дитині великі шанси зупинити прогресію короткозорості та зберегти хороший зір.

Лінзи Парагон вимагають індивідуального підбору, який повинен проводитися в сертифікованої щодо цього методу корекції зору клініці і лікарем, який володіє методикою і має спеціальний диплом. Якість підбору лінз - основний фактор успішної корекції.

Як і будь-яка інша контактна методика, нічна корекція вимагає дотримання гігієнічних правил догляду за лінзами і може застосовуватися лише за відсутності запальних захворювань очей.


26.05.2017